Sohbetci Sohbet Odaları

Ana Sayfa / Sohbetci Sohbet Odaları

Sohbetci Sohbet Odaları

FeaRLeSs     09-10-18     Chat Siteleri, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri     Sohbetci Sohbet Odaları     1088 Defa Okundu

adana sohbet
Uzun yıllardır hasretle aranan ama kapalı halde bulunması nedeniyle erişim sağlanamayan sohbetciyiz.org sohbet siteleri biz sohbet sevenlerin sayesinde tekrar aktif hale getirilmiştir. Uzun yıllardır sosyal medya üzerinde hüküm süren irc sohbet platformları sohbetci gibi bir çok sunucun deaktif hale getirilmesi halinde günümüzde popülerliğini kaybetmiş ve potansiyeli düşmüştür. Bu gibi kullanıcılarının gözünde ayrı yeri olan sunucuların kapanmasıyla insanlar irc alemine küsmüş ve veda etmek zorunda kalmıştır.

Sohbetciyiz.org Tarihçesi?

Sohbetci sohbet odaları sunucuları günümüz tarihinden yaklaşık on yıl kadar açılmış olmakla beraber kısa süre içerisinde popülerliğini arttırıp beraberinde açılan diğer chat platformlarını ezici bir üstünlükle geçerek adını tüm sohbet sevenlere duyurmuştur.
sohbet odaları

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetciyiz.Org

Kaliteli sohbet sunucumuz siz sohbet sever kullanıcılarının günlük hayatlarının boş olduğu vakitlerde sıkılmayıp bir aktivite içinde yer almasını istediğinden bu platformu kurmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 Sohbetciyiz

WebCountries